تبلیغات
Welcome - سران جنگ ، شروع درگیری لفظی شدید ما بین روئسای EA و Activision

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 تیر 1390خبر ساز ترین و پر حاشیه ترین بازیهای سال را میتوان دو بازی MW3 و BF3 نامید . اینقدر این دو بازی سر رو صدا کرده اند که به جز طرفداران این دو بازی ، سران دو شرکت سازنده بازیها یعنی EA و Activision هم علنن به جان یکدیگر افتاده اند . جنگ از جایی اغاز شد که اقای "Bobby Kotick" در مصاحبه ای با سایت "CNBC" بیان کرد :
 "بازی BF3 فقط یک عنوان برای PC میباشد که دارای مخاطبین اندک است " .
همین جمله باعث شد اقای "John Riccitiello" نیز در جواب ، در گفتگویی که با خبرنگار "Reuters" داشت اذعان کند :

John Riccitiello : "کوتیک از ترسش شروع به اطلاعات غلط دادن در مورد BF3 کرده است" .

Bobby Kotick : ما فقط سرمان به کار خودمان مشغول است و اینکه کی و چه کسی در بیرون چه میکند برای ما اهمیت ندارد ؛ و این را هم درست نمیبینم که وقتی محصولی به اتمام نرسیده است نظر بدهم ، بازی BF3 را ما فقط بر روی PC دیدیم و کسی فرصت دیدن این بازی بر روی کنسول نداشته است ؛ ولی خیلی از مشتریهای ما بازی را بر روی کنسول اجرا کرده اند؛ دوست ندارم تا وقتی BF3 برروی کنسول ندیده ام نظری در مورد این بازی بدهم .

در جواب نیز اقای John Riccitiello پاسخ داد :

این اغاز جنگی است بین من و کوتیک ، و به صراحت میبینم که او BF3 یک تهدید میبینید. در پاییز امسال تایتانها با یکدیگر برخورد خواهند کرد (BF3 و MW3) و انجا خواهیم دید کی موفق است . کوتیک با این سخنان میخواهد این پروژه فوقالعاده ای را که ما ساخته ایم را مشکوک جلو دهد و مردم را از ما دور کند ؛ اگر فقط توانسته است این حرف درباره بازی ما بزند باید از الان بگویم کارش سخت میباشد ، چون وقتی این بازی را بروی سه پلتفرم بیاریم خیلی تعجب خواهد کرد . "کاملا مطمئن هستیم که بازی BF3 ما در PS3 ، خیلی بهتر از نسخه 360 انها خواهد بود ؛ و نسخه PC ما نیز خیلی فراتر از نسخه PC انان میباشد . ( منظور ایشون نسخه کنسولی و PC بازی ما از نسخه کنسولی و PC بازی MW3 بهتر است ) وا گر ایشون به کنفرانس ما امده بود میدید که ما فیلمهای BF3 نسخه 360 و PS3 ان را نشان دادیم و اگر وی فکر میکند انها نسخه PC بودند ، این واقعا مشکل ایشون است و این تمام حرفی است که میتوانم بزنم .

همانطور که به یاد دارید اقای Bobby Kotick در همایش E3 خواسته بود دموی بازی BF3 را اجرا کند که با مخالفت سران EA مواجه شد
طبقه بندی: دانلود,نقد و برسی کامل بازی ، 
برچسب ها: سران جنگ، شروع درگیری لفظی شدید ما بین روئسای EA و Activision، جنگ، EA، Activision، درگیری لفظی، EA & Activision، درگیری بین EA وActivision،
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس