تبلیغات
Welcome - Need For Speed:The Run معرفی شد

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390
http://gotgame.com/wp-content/uploads/2011/04/Need-For-Speed-The-Run.jpg
گروه خبری پولادی,EA امروز رسما دنباله ی سری محبوب NFS را با عنوان جدید که The Run معرفی کرد.
(برای دریافت wallpaperهای بیشتر با کیفیت HDاز محیط بازی ایمیل خود را از طریق نظرات همین مطلب برای ما ارسال کنید.)
عنوان جدید که The Run نام دارد زیر نظر استودیوی Black Box که پیش از این بسیاری از عناوین سری را ساخته است ، در حال توسعه است و مراحل ساخت آن پس از ساخت Undercover آغاز شده است و قرار است از لحاظ ساختاری بسیار شبیه به عناوین موفقی چون Most Wanted و Carbon باشد ، طبق اطلاعات موجود این عنوان از انجین گرافیکی قدرتمند شرکت Dice یعنی Frosbite 2 استفاده خواهد کرد . بنابر اعلام EA عنوان Need For Speed:The Run در تاریخ 18 نوامبر سال جاری به بازار عرضه خواهد شد .

ا
طلاعات جدید به شرح زیر است :

در need for speed the run گیمران خواهند توانست در مسابقات غیر قانونی و به اصطلاح زیر زمینی از شهر سنفرانسیسکو تا نیویورک سیتی , جاده ها را زیر چرخ های ماشین خود بنهانند. لازم به ذکر است مثل سری های قبلی این بازی یعنی Carbon و Undercover و mostwanted تعقیب گریز با پلیس در بازی موجود میباشد .

تهیه کننده ی اجرای EA یعنی اقای Jason DeLongعنوان نمود که امسال زمانی میباشد که NEED FOR SPEED به سطح بالاتری پا میگذارد , ما فکر میکنیم که need for speed the run مردم را تعجب زده خواهد کرد البته با فاکتور هایی چون :داستان هیجان انگیز و لمس کردن تعقیب و گریز توسط گیمر .

Jason DeLong در ادامه اشاره کرد که این بازی دارای ماشین های crazy-fast میباشد که میتوانید با این ماشین ها سرعت مرگ بار 200 مایل در ساعت را تجربه کنید . طبق گفته های مطبوعات , THE RUN با موتور بازی سازی DICE’s Frostbite 2 ساخته میشود که میتواند تصاویر بسیار زیبا و جذاب از فیزیک ماشین حتی در سرعت های بالا به نمایش اورد .

گفته شده که بخش Autolog دوباره به این سری از بازی ها برگشته و گیمران میتوانند امار خود را در بخش  career مقایسه کنند.

لازم به ذکر است استودیو بازی سازی Black Box وظیفه ی ساخت THE RUN  را دارد . این بازی در 15 نوامبر در شمال امریکا , 17 نوامبر در اروپا و 18 نوامبر در انگلستان برای پلتفورم های 3DS, PC, PS3, Wii و XBOX 360 عرضه میشود  .

لینک دانلود تریلر بازی:

http://p1.uploadfa.com/files/6/kyz3007kcfcxb7/Need For Speed The Run - Microsoft Xbox 360 -   ShopTo.Net.flvطبقه بندی: دانلود,نقد و برسی کامل بازی ، 
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس