تبلیغات
Welcome - برنامه های نوکیا برای بازپسگیری جایگاه گذشته

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 3 اردیبهشت 1390
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZELdLOU2pbeVx-jRXmkoW7y00EQaxhX2ubdSMzzqz0kE1MPBW_oKDz2I
گروه خبری پولادی,نوکیا و مایکروسافت با امضای یک توافقنامه قطعی مبنی بر همکاری استراتژیک تصمیم دارند گوشی‌ها هوشمند نوکیا با سیستم‌عامل ویندوزفون بسازند. استفان جزییاتی در مورد این پیشنهادات جدیدی شرح داد
نوکیا خدمات نقشه و مکان‌محور را برای اکوسیستم ویندوزفون با Ovi Maps که تجربه‌ای موفق بوده است ایجاد خواهد کرد.


·         نوکیا و مایکروسافت فروشگاه مجازی جدیدی با نام برند نوکیا ایجاد می‌کنند که ترکیبی از فروشگاه مجازی Windows Marketplace و امکان پرداخت آسان از طریق اپراتور به وسیله نوکیا است. این روش پرداخت هم اکنون برای 112 اپراتور در 36 بازار وجود دارد.


·         برای جذاب‌تر کردن برنامه‌نویسی برای ویندوزفون، هزینه عضویت که معمولا 99 دلار است، در سال اول برای تمام برنامه‌نویسان نوکیا درنظر گرفته نمی‌شود.


·         استفان در مورد معامله ویندوزفون گفت در ازای ارزشی که نوکیا در این معامله ایجاد می‌کند، نوکیا تا 5 سال آینده در مجموع میلیاردها دلار از  مایکروسافت درآمد کسب می‌کند.

 

در ضمن استفان گفت که نوکیا در نجات دادن گوشی‌های هوشمند سیمبین تمرکز ویژه دارد. در سه ماه گذشته، نوکیا گوشی‌های E6 و X7 را معرفی کرد و به همراه آن از نرم‌افزار Symbian Anna به عنوان بخشی از الگوی ارتقا نرم‌افزاری مداوم پرده‌برداری کرد.

وی در ادامه گفت: گوشی‌های سری C بخش قدرتمندی از تجارت را شکل داده‌اند. نوکیا تاکنون بیش از 8 میلیون C3 و X2-01 صادر کرده است. همچنین گوشی نوکیا C2 دو سیم‌کارته در سه ماه دوم وارد بازار می‌شود. تا پایان سال نیز گوشی‌های دوسیم‌کارته بیشتری معرفی خواهند شد.

آینده نسل آتی گوشی‌های نوکیا کاملا ملموس است. ما در این بخش در حال پیشرفت هستیم و این رشته از تحولات بخشی از اختلالات ایجاد شده در بازار آتی ما را مشخص می‌کنند.
طبقه بندی: جدیدترین اخبار و برسی موبایل ، 
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس