تبلیغات
Welcome - حضور دوباره Kratos در God Of War 4

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 فروردین 1390
بازی God Of War یک Franchise بسیار خوب برای شرکت سونی است . گیمر ها داستان این سه سری را می دانند و ان را به پایان رسانده اند هر سه قسمت بازی برای Play Stasion عرضه شد  دو نسخه اول برای PS2 و نسخه سوم بازی که به گفته شرکت سازنده قسمت پایانی بازی بود برای PS3 عرضه شد و بعد از مدتی بازی دیگری از این سری بازی برای کنسول دستی PSP عرضه شد این بازی با پسوند Ghost Of Sparta برای کنسول دستی سونی روانه بازار شد. و حالا سونی کریتوس را برای مبارزه دیگر به میدان مبارزه Mortal Kombat فرستاد است با این حال کریتوس( Kratos) نسخه MK شباهتی به Kratos بازی GOW ندارد . با این حال خبر هایی مبنی بر این که شرکت سونی در حال کار بر روی نسخه 4 بازی God Of War است. این مطلب در بسیاری از سایت های بازی مطرح شده است.

به تازگی مسئولی  که در منبع نامی از او ذکر نشده است مطرح کرده است God of War 4 به صورت Cinematic توسط Motion Logic Studio تست شده است با این حال همین شرکتی که GOW4 را تست کرده است بر روی  قسمت های انیمیشنی بازی که نام ان مطرح نشده است کار می کند  حالا باید تکه ها را کنار هم بگذارید.

وقتی که این خبر منتشر شده زمانی که از Animator شرکت سونی در این باره سوال شد وی از جواب دادن خود  داری کرد همچنین شرکت سونی صحت خبر را نیز تایید نکرده است  با این حال باید منتظر ماند و دید که در اینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد بازی GOW یکی از بزرگترین بازی های سونی است و شخصیت Kratos نیز همچنین که به صورت انحصاری در اختیار PlayStation قرار دارد با این وجود فکر اینکه بازی GOW3 نسخه پایانی بازی باشد کاری احمقانه  است. حالا بستگی به شما دارد که چه فکری نسبت به این خبر دارید شاید ساخت نسخه 4 بازی تایید شود ولی باید یادتان باشد که کار Kratos هنوز تمام نشده است.
طبقه بندی: دانلود,نقد و برسی کامل بازی ، 
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس