تبلیغات
Welcome - كشف روتین‌های پاکسازی چندگونه ویروس پیشرفته توسط مهران رایانه

آزمایشگاه تحلیل ویروس شرکت مهندسی مهران رایانه موفق شد روتین‌های پاکسازی چند گونه ویروس پیشرفته Sality و Virut را تهیه و ضدویروس ایمن را بروز کند.

http://www.imenantivirus.com/ImagesEx/ImenEN.gif
از اواخر مرداد ماه سال جاری چندین گونه ویروس‌های پلی‌مورفیک Sality و Virut توسط مشتریان این شرکت بر روی سایت www.imenantivirus.com ارسال گردید که تاکنون ضدویروس‌های خارجی فقط روتین‌های شناسائی آن را عرضه کرده‌اند و روتین پاکسازی را ارائه نکرده‌اند و یا بصورت ناقص ارائه کرده‌اند که این مسئله باعث شده فایل‌های آلوده پاکسازی نشوند و یا بعد از پاکسازی فایل اجرائی کار کند.

با گذشت بیش از سه ماه هنوز مشکل در رایانه‌های کاربران به قوت خود باقی است.

با توجه به پیچیدگی ویروس‌های ذکر شده، تیم تحلیل و طراحی این شرکت توانست بعد از تلاش‌های بی‌وفقه ارائه نسخه پاکسازی این ویروس‌ها را به بازار عرضه نماید.
برای مثال یکی از مشتریان سازمانی این شرکت حدود 4000 هزار فایل آلوده به این ویروس‌ها داشت که خوشبختانه کلیه فایل‌ها بصورت صحیح پاکسازی گردیدند.

کلیه مشتریان محصولات ضدویروس ایمن نیز بطور خودکار از طریق اینترنت بروز خواهند گردید و مشترکان نسخه‌های طلائی نیز از روز شنبه 13/9/1389 سی‌دی‌های بروز شده برایشان ارسال خواهد گردید.

مسئولین این شركت اظهار می‌دارند كه بار دیگر ضرورت وجود یک ضدویروس بومی و داشتن آزمایشگاه تحلیل ویروس در کشور با وجود حضور محصولات خارجی به اثبات رسید و امیدواریم توانسته باشیم رضایت کاربران داخل کشور را فراهم کرده باشیم.
منبع: ایتناطبقه بندی: جدیدترین اخبار کامپیوتر و تبلت، 
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس