تبلیغات
Welcome - کسپرسکی برای اپل هم آنتی ویروس تولید کرد.

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 آبان 1389
شرکت امنیتی Kaspersky به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه امنیت دیجیتال، نسخه بهینه سازی شده آنتی ویروس خود را برای کاربران رایانه های اپل تولید و عرضه کرده است.

http://www.hardwarecanucks.com/wp-content/uploads/kaspersky-logo-300x300.png

نسخه جدید این آنتی ویروس برای تامین امنیت بیشتر اطلاعات کاربران رایانه های مکینتاش بهینه سازی شده است و می تواند به صورت کاملاً حرفه ای رایانه های مکینتاش را از خطر ویروس ها و بدافزارها مصون نگاه دارد.

بسیاری از کاربران گمان می کنند که سیستم عامل های مکینتاش و لینوکس کاملاً در مقابل ویروسها و بدافزارها ایمن هستند، در حالی که چنین نیست و این سیستم عامل ها نیز در معرض آلودگی به ویروسها و بدافزارها هستند.

شرکت کسپرسکی به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای تولید کننده نرم افزارهای امنیتی نسخه ای از آنتی ویروس خود را اختصاصاٌ برای سیستم عامل مکینتاش تولید کرده است تا کاربران با نصب آن بتوانند با اطمینان اطلاعات شخصی و مهم خود را محافظت کنند. آنتی ویروس نگارش مکینتاش شرکت کسپرسکی که توسط پارس آتنا دژ عرضه می شود تا به حال موفق به کسب چندین جایزه امنیتی نیز شده است.

از مشخصه های اصلی این نسخه آنتی ویروس کسپرسکی می توان به اسکن بلادرنگ تمامی فایلها، فایلهای بارگذاری شده از اینترنت و افزونه های ایمیل و همچنین سرعت بسیار بالای آن اشاره کرد که در هنگام کار تنها کمتر از 1درصد از توان پردازشی پردازنده را به خود اختصاص می دهد. این نسخه نیز مانند سایر نسخه های آنتی ویروسهای کسپرسکی به قابلیت به روزرسانی خود کار (به خصوص برای بروز رسانی های مهم امنیتی) مجهز شده است.
طبقه بندی: جدیدترین اخبار کامپیوتر و تبلت، 
ارسال توسط فرزاد پولادی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به کدام دامین متصل شود؟
پیوند های روزانه
فایر فاکس